Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Науково-технічна рада

Науково-технічну раду (НТР) Херсонської філії ВАТ "Укртелеком" створено на підставі положень Статуту, затвердженого рішенням загальних зборів акціонерів ВАТ "Укртелеком" (протокол №2 від 17.02.2004), та Положення про Науково-технічну раду ВАТ "Укртелеком", затвердженого наказом №139 від 22.04.2004.

 

Завдання і функції Науково-технічної ради філії

 

§       Розгляд концепцій, програм та пропозицій з перспективних напрямків розвитку у сфері телекомунікацій, перспективних схем розвитку телекомунікаційних мереж, визначення науково-технічної політики філії.

§       Розгляд річних планів розвитку телекомунікаційних мереж філії щодо відповідності їх вимогам Концепції розвитку ВАТ “Укртелеком”.

§       Організація розробки програм впровадження на телекомунікаційних мережах філії новітніх досягнень вітчизняної та зарубіжної науки, передових технологій та сучасних технічних засобів телекомунікацій.

§       Підготовка пропозицій щодо розробки та впровадження правил, стандартів, нових послуг, технологій та технічних засобів телекомунікацій з метою підвищення ефективності діяльності філії; введення в експлуатацію нової техніки, підвищення ефективності використання обладнання; підвищення якості роботи телекомунікаційних мереж, метрологічного забезпечення, удосконалення експлуатації технічних засобів телекомунікацій та споруд зв’язку; підвищення кваліфікації працівників філії; забезпечення готовності персоналу та технічних засобів телекомунікацій до роботи в умовах надзвичайного стану, а також технічного захисту інформації з обмеженим доступом.

§       Ознайомлення з постановами, які приймаються на засіданнях НТР ВАТ “Укртелеком”.


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок