Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Правила перебування (поведінки) громадян в адміністративній будівлі філії

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Херсонської філії
ПАТ «Укртелеком»
від 31.07.2015 №262

 

 

ПРАВИЛА
перебування (поведінки) громадян в адміністративній будівлі Херсонської філії Публічного акціонерного товариства «Укртелеком»

1. Загальні положення

 1.1. Цими Правилами визначаються правила поведінки громадян під час перебування в адміністративній будівлі Херсонської філії ПАТ «Укртелеком» на проспекті Ушакова, 41 (далі - адміністративна будівля).

 1.2. Ці Правила розміщуються на офіційному веб-сайті Херсонської філії ПАТ «Укртелеком», а також при вході до адміністративної будівлі та є відкритими для ознайомлення.

2. Правила поведінки в адміністративній будівлі

 2.1. Громадяни мають дотримуватись тиші та громадського порядку.

 2.2. Громадяни зобов’язані мати охайний зовнішній вигляд.

 2.3. Не допускається вхід та присутність в адміністративній будівлі у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, в одязі, який суперечить вимогам суспільної моралі, з прихованим обличчям, із плакатами та транспарантами, що містять у собі протизаконні гасла або заклики, а також з гучномовцями та пристроями, що посилюють шум.

 2.4. Громадянам в адміністративній будівлі забороняється:

  • палити, вживати спиртні напої або наркотичні засоби;

  • нецензурно висловлюватись або вживати лайливі слова;

  • знаходитися у робочих кабінетах за відсутності працівників Херсонської філії ПАТ «Укртелеком»;

  • використовувати адміністративну будівлю як житло;

  • роздягатися до рівня, що порушує норми громадського порядку та суспільної моралі;

  • перешкоджати роботі працівників Херсонської філії ПАТ «Укртелеком»;

  • пошкоджувати адміністративну будівлю та майно Херсонської філії ПАТ  «Укртелеком»;

  • при собі мати колючі, ріжучі чи рублячі предмети або інструменти (ножі, сокири, коси, сапи, швайки, ножиці, молотки, в’язальні спиці тощо), холодну та вогнепальну  зброю, будь-які види газової зброї (пістолети, газові балончики тощо), пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, муляжі зброї, піротехнічні пристрої та вибухові речовини;

  • проходити до приміщення з собаками, котами, іншими домашніми чи хижими тваринами та птицею, крім собак-поводирів, з будь-якими візками, велосипедами, сумками,  валізами, пакетами чи іншими предметами розміром більше як 55х35х15 см (крім портфелів та жіночих сумок).

 2.5. Фото- та відеозйомка в адміністративній будівлі здійснюється лише з дозволу особи, яку знімають. Фотографування та відеозйомка приміщень в адміністративній будівлі можлива з дозволу керівництва Херсонської філії ПАТ «Укртелеком».

3. Відповідальність за порушення Правил перебування (поведінки) в адміністративній будівлі, оскарження дій посадових осіб

 3.1. У випадку порушення громадянами встановлених правил поведінки в адміністративній будівлі працівники Херсонської філії ПАТ «Укртелеком» та персонал охорони мають право робити порушникам зауваження, а також вживати заходів для усунення (запобігання) порушень відповідно до наявних повноважень.

 3.2. У разі, якщо така особа продовжує вчиняти правопорушення, персонал охорони або інша уповноважена особа пропонує такому відвідувачу покинути адміністративну будівлю або викликає працівників міліції.

 3.3. Оскарження дій посадових осіб Херсонської філії ПАТ «Укртелеком» або персоналу охорони здійснюється відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів. 

4. Прикінцеві положення

 4.1. Ці правила набирають чинності з моменту їх затвердження і є обов’язковими для дотримання.


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок