Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Налаштування

Пiсля першої реєстрацiї Вашої USIM-карти в мережi мобільного зв’язку Укртелекому, на Ваш телефон надiйде SMS-повiдомлення з пропозицiєю отримати налаштування Інтернет, WAP, MMS автоматично. Якщо Ви пiдтвердите запит, вiдiславши SMS у вiдповiдь, на Ваш телефон надiйде повiдомлення з налаштуванням усiх послуг мережi мобільного зв’язку Укртелекому.

 Ви можете отримати налаштування Інтернет, WAP, MMS в будь-який момент, безкоштовно надіславши SMS-повiдомлення з текстом ALL на короткий номер 2110.

Щоб отримати налаштування Інтернет для тарифних планів «ОГО!Мобільний», необхідно додатково надіслати безкоштовне SMS-повiдомлення з текстом unlim на короткий номер 2110.

Якщо Ви знаходитесь у нацiональному роумiнгу або маєте мобiльний телефон, який не пiдтримує стандарт UMTS/WCDMA, Вам необхiдно надiслати SMS-повiдомлення на короткий номер 2110 з текстом*: S першi 15 цифр IMEI-коду Вашого телефону,ALL

Наприклад: S 123456789123456,ALL

*мiж лiтерою S та цифрами IMEI-коду ставиться пробiл.

Для отримання свого IMEI-коду Вам необхiдно вiдправити USSD-запит зi свого мобiльного телефону, тобто набрати:

Для того, щоб налаштувати Ваш телефон вручну, введiть наступнi параметри послуг (також звернiться, будь ласка, за допомогою до iнструкцiї до Вашого мобiльного телефону):

  • Налаштування Iнтернету
  • Налаштування WAP
  • Налаштування MMS
  • Налаштування ПК, КПК та смартфону для доступу до мережi Iнтернет


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок