Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Конференц-зв'язок

Конференц-зв’язок — послуга, яка надає можливість Вам, не перериваючи розмови, телефонувати і відповідати на вхідні дзвінки, одночасно вести розмову з кількома учасниками (не більше 6 учасників, включаючи ініціатора конференц-зв’язку). Абоненти, що беруть участь у конференції, мають можливість одночасно розмовляти між собою, а також самостійно вийти з конференції, закінчивши телефонну розмову. При цьому інші учасники конференції продовжують спілкування один з одним. Учасниками конференції можуть бути абоненти як фіксованих, так і мобільних мереж.

Для організації конференц-зв’язку, наприклад, для 3-х учасників (ініціатор конференц-зв’язку + 2 учасники) необхідно:

  • Зателефонувати на перший номер (крок 1)
  • Після з’єднання обрати в меню мобільного телефону режим «Утримання виклику» (або натиснути і на мобільному телефоні) (крок 2)
  • Зателефонувати на другий номер (крок 3)
  • Обрати в меню мобільного телефону опцію «Конференц-зв’язок» (або натиснути і на мобільному телефоні) (крок 4)

Для того щоб запросити ще одного учасника конференц-зв’язку, необхідно обрати в меню мобільного телефону режим «Утримання виклику» (або натиснути і на мобільному телефоні) та повторити кроки 1, 2, 3 і 4.

Для здійснення конфіденційної розмови з одним із учасників конференції достатньо вибрати режим «Утримання виклику» (або натиснути ), порядковий номер учасника конференц-зв’язку і на мобільному телефоні.

Наприклад, для розмови з учасником, якого було підключено до конференц-зв’язку третім, необхідно вибрати режим «Утримання виклику» (або натиснути ), і на мобільному телефоні.

Існує можливість завершення участі одного з учасників конференц-зв’язку. Для цього достатньо натиснути і порядковий номер учасника розмови.

Наприклад, для виключення з конференц-зв’язку учасника під номером 2 необхідно натиснути , і на мобільному телефоні.

У випадку, якщо Ви бажаєте перервати розмову з усіма абонентами, які знаходяться в режимі «Утримання виклику», використовуйте наступну комбінацію клавіш на телефоні: і

Якщо Вам необхідно прийняти вхідний виклик, відключивши інших співрозмовників, натисніть і

Для завершення конференц-зв’язку достатньо натиснути кнопку «Відбій» —

Важливо знати: Вам необхідно запам’ятати, в якому порядку Ви підключаєте кожного абонента до конференції (порядковий номер учасника розмови). Ініціатор конференц-зв’язку сплачує вартість здійснення викликів з кожним з його учасників, зважаючи на тривалісь виклику, тип виклику (вхідний/вихідний) та напрямок виклику (мобільний/міський/міжміський/міжнародний) згідно з обраним тарифним планом.

Примітка: Послуга доступна лише для здійснення голосових викликів.


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок