Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Хто дзвонив?

За допомогою послуги «Хто дзвонив?» Ви завжди будете проінформовані про ті дзвінки, які були пропущені Вами під час знаходження поза зоною дії мережі мобільного зв’язку, а також тоді, коли Ваш телефон було вимкнено.

Інформація про пропущені виклики (номер телефону (якщо номер визначився), кількість пропущених викликів, дата та час останнього виклику) буде отримана Вами у вигляді SMS повідомлення. У разі появи в мережі мобільного зв’язку Укртелекому абонента, якому Ви телефонували і який знаходився поза зоною дії мережі мобільного зв’язку Укртелекому, або його телефон якого був вимкнений, Ви отримаєте повідомлення у вигляді SMS про те, що даний абонент вже знаходиться в зоні дії мережі мобільного зв’язку Укртелекому і Ви зможете йому зателефонувати. Для абонентів контрактної форми обслуговування послуга «Хто дзвонив?» активована автоматично.  Для абонентів передплаченої форми обслуговування  послугу можливо активувати, зателефонувавши до контакт-центру.

Важливо знати: Послуга не працює, якщо абонентом встановлено заборону всіх вхідних викликів. У цьому випадку абонент не отримає SMS повідомлення з номерами тих, хто йому телефонував.


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок