Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Деталізований рахунок

Послуга «Деталiзований рахунок за номер телефону» дозволяє отримувати детальну iнформацiю про всi платнi подiї за номером телефону абонента (дату та час подiї, тривалiсть/обсяг подiї, номери телефонiв, на якi здiйснювалися подiї, тип подiї, вартiсть), якi здiйснювалися протягом календарного мiсяця.

Деталiзований рахунок за номер телефону, щомiсячний

Усi контрактнi абоненти мобільної мережі Укртелекому можуть отримувати деталiзованi рахунки в електронному виглядi за своєю е-mail адресою або в друкованому виглядi за своєю поштовою адресою на постiйнiй основi - щомiсячно.

Для того, щоб отримувати щомiсячний деталiзований рахунок потрібно замовити послугу «Деталiзований рахунок за номер телефону, щомiсячний, паперова копiя» або «Деталiзований рахунок за номер телефону, щомiсячний, електронна копiя».

Деталiзований рахунок дозволить Вам контролювати свої витрати.

Вартiсть послуги

Плата за активацiю послуги «Деталiзований рахунок за номер телефону, щомiсячний, паперова копiя» — 10 грн.

Щомiсячна плата за послугу «Деталiзований рахунок за номер телефону, щомiсячний, паперова копiя» — 10 грн.

Плата за активацiю послуги «Деталiзований рахунок за номер телефону, щомiсячний, електронна копiя» — 10 грн.

Щомiсячна плата за послугу «Деталiзований рахунок за номер телефону, щомiсячний, електронна копiя» — 10 грн.

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.

Увага! Плата за активацiю послуги та щомiсячна плата не включенi до вартостi Вашого Пакета послуг.

Для замовлення деталiзованого рахунку Ви можете звернутися до Центрiв або Пунктiв обслуговування абонентiв мобільного зв’язку Укртелекому або до Контакт-Центру за номером 0 800 50 11 88 (з фіксованого телефону) чи 1188 (з мобільного телефону Укртелекому).

Якщо Ви вирiшили замовити послугу «Деталiзований рахунок за номер телефону, щомiсячний, електронна копiя» через Контакт-Центр, то спочатку необхiдно вiдправити sms з Вашого основного номера телефону мобільної мережі Укртелекому на номер 2109 з e-mail адресою, за якою Ви бажаєте отримувати рахунок електронною поштою, в тiлi sms. Вiдправка sms на номер 2109 не тарифiкується. Пiсля цього Вам необхiдно звернутися до Контакт-Центру для замовлення послуги.

Увага! Перевiрте вказану e-mail адресу! Вiд її точностi залежить можливiсть вiдправлення Вам вiдповiдi!

Якщо Ви вже замовили послугу «Деталiзований рахунок за номер телефону щомiсячний, електронна копiя», але бажаєте змiнити e-mail адресу, за якою Вам надходить деталiзований рахунок, то Вам необхiдно буде:

Замiна e-mail адреси для замовленої послуги «Деталiзований рахунок за номер телефону, щомiсячний, електронна копiя» не тарифiкується.

Деталiзований рахунок за номер телефону щомiсячний, електронна копiя буде надiсланий електронною поштою за останньою наданою абонентом e-mail адресою.

Ми гарантуємо вiдправлення деталiзованих рахункiв.

Для отримання додаткової iнформацiї, будь-ласка, телефонуйте за номером 0 800 50 11 88 (з фiксованого телефону) або 11 88 (з мобiльного телефону мобільної мережі Укртелекому).

Деталiзований рахунок за номер телефону за запитом

Послуга «Деталiзований рахунок за номер телефону за запитом» передбачає одноразове отримання деталiзованого рахунка за номер телефону за конкретний мiсяць, що минув, але не раніше останніх 6 місяців від дати замовлення. Мiсяць за який замовляється послуга, має передувати мiсяцю замовлення, не враховуючи поточний мiсяць.

Всi контрактнi абоненти мобільної мережі Укртелекому можуть отримати деталiзований рахунок за номер телефону за запитом в електронному виглядi за своєю е-mail адресою або в друкованому виглядi особисто в Центрi або Пунктi обслуговування абонентiв мобільного зв’язку Укртелекому.

Для того щоб отримати деталiзований рахунок за запитом необхiдно замовити послугу «Деталiзований рахунок за номер телефону за запитом, паперова копiя» або «Деталiзований рахунок за номер телефону за запитом, електронна копiя».

Отримання деталiзованого рахунку за номер телефону, за запитом надасть Вам можливiсть контролювати свої витрати.

Вартiсть послуги

Разова плата за послугу «Деталiзований рахунок за номер телефону за запитом, паперова копiя» - 30 грн.

Разова плата за послугу «Деталiзований рахунок за номер телефону за запитом, електронна копiя» - 15 грн.

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.

Увага! Разова плата за послугу не включена до вартостi Вашого Пакета послуг.

При замовленнi деталiзованого рахунку за номер телефону, за запитом за кiлька мiсяцiв, вартiсть послуги буде дорiвнювати вартостi замовлення послуги за один мiсяць, помноженої на кiлькiсть мiсяцiв, за якi замовляється послуга.

Для отримання деталiзованого рахунка за номер телефону за запитом, паперова копiя Вам необхiдно особисто звернутися до Центрiв або Пунктiв обслуговування абонентiв мобільного зв’язку Укртелекому.

Для отримання деталiзованого рахунку за номер телефону за запитом, електронна копiя Вам необхiдно звернутися до Контакт-Центру за номером 0 800 50 11 88 (з фіксованого телефону) чи 1188 (з мобільного телефону Укртелекому).

Якщо Ви вирiшили замовити послугу «Деталiзований рахунок за номер телефону за запитом, електронна копiя» через Контакт-Центр, то спочатку необхiдно вiдправити sms з Вашого основного номера телефону мобільної мережі Укртелекому на номер 2109 з e-mail адресою, за якою Ви бажаєте отримати рахунок електронною поштою, в тiлi sms. Вiдправка sms на номер 2109 не тарифiкується. Пiсля цього Вам необхiдно звернутися до Контакт - Центру для замовлення послуги.

Увага! Перевiрте вказану e-mail адресу! Вiд її точностi залежить можливiсть вiдправлення Вам вiдповiдi!

Деталiзований рахунок за номер телефону за запитом, електронна копiя буде надiсланий електронною поштою за наданою абонентом e-mail адресою, що буде вказана на час формування деталiзованого рахунка.

Ми гарантуємо вiдправлення деталiзованих рахункiв за номер телефону за запитом, електронних копiй електронною поштою.

Усi контрактнi абоненти мобільної мережі Укртелекому можуть отримувати деталiзованi рахунки за номерами телефонiв на постiйнiй основi. Для цього Вам необхiдно буде замовити деталiзований рахунок за номер телефону щомiсячний.

Отримання деталiзованого рахунка за номер телефону, щомiсячного забезпечить Вам оперативнiсть та гарантiю контролю своїх витрат.

Для отримання додаткової iнформацiї, будь-ласка, телефонуйте до Контакт-Центру за номером 0 800 50 11 88 (з фіксованого телефону) чи 1188 ( з мобільного телефону Укртелекому).


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок