Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Мобiльний портал

wap.utel.ua — це мобiльний портал, завдяки якому Ви зможете розважатися та отримувати корисну iнформацiю.

До Ваших послуг на порталi такi роздiли:

Музика — це найкращi свiтовi та вiтчизнянi музичнi хiти. Замовляйте повнi версiї пiсень для прослуховування на мобiльному телефонi або їх фрагменти, щоб використовувати як рингтони. За допомогою wap.utel.ua Ваш мобiльний звучатиме так, як Ви того хочете.

Вiдео — смiшнi мультфiльми, музичнi клiпи, найкращi фрагменти КВК та багато iншого вiдео для мобiльного телефону. Ви можете завантажити замовлене вiдео на телефон та будь-коли розважити друзiв, рiдних, колег своїм улюбленим вiдео.

Iгри — найкращi iгри для Вашого мобiльного телефону, щоб Ви могли розважитися у вiльний час. Нове поколiння справжнiх 3D iгор для сучасних телефонiв. Крiм того, до Вашої уваги хiтовi iгри вiд найкращих виробникiв та iгри за мотивами вiдомих блокбастерiв. А також до Ваших послуг "настiльнi" iгри, стрiлялки, гонки, стратегiї, бiйки та iншi цiкавi розваги. Словом, все, що забажаєте. Ви завжди зможете знайти щось до смаку.

Корисна iнформацiя — це Погода, Гороскоп, Новини та Курси валют, тобто все те, що Ви хочете знати щодня. Дiзнайтеся, що пророкують зiрки або яка завтра буде погода, - заходьте на wap.utel.ua та отримуйте iнформацiю швидко i мобiльно.

Весело — Ви не знаєте, який тост виголосити пiд час дружньої зустрiчi, або який анекдот розповiсти друзям, щоб пiдняти настрiй, - тодi Ви вiдкрили саме той роздiл. За допомогою wap.utel.ua ви завжди зможете розважитися та пiдняти настрiй собi та оточуючим.

Як скористатися?

За допомогою мобiльного телефону перейти за посиланням wap.utel.ua.

У залежностi вiд налаштувань Вашого телефону, Ви перейдете до:

1. SMS-версiї Мобiльного порталу:

Для замовлення Вам необхiдно вiдправити SMS-повiдомлення на скорочений SMS-номер, вказавши в SMS-повiдомленнi код замовлення. Замовлення можливе якщо на Вашому основному рахунку є достатньо коштiв.

Пiсля вiдправлення SMS-повiдомлення з кодом на скорочений SMS-номер Ви отримаєте у вiдповiдь два SMS-повiдомлення:

  • Push - повiдомлення з посиланням на замовлення;
  • SMS - повiдомлення з посиланням на замовлення. Перехiд за посиланням, що мiстяться в SMS та завантаження замовленого контенту не тарифiкується.

Для завантаження замовлення Вам необхiдно перейти за посиланням з SMS push-повiдомлення або видiлити посилання в SMS та перейти по ньому. В результатi переходу Ви зможете завантажити Ваше замовлення. Порядок дiй залежить вiд можливостей Вашого телефону. Отримане посилання дiйсне протягом 7 дiб з моменту замовлення.

2. Iнтернет-версiї Мобiльного порталу:

Для замовлення Вам необхiдно перейти за посиланням «Замовити». Перехiд за посиланням можливий якщо на Вашому основному рахунку є достатньо коштiв.

Пiсля переходу за посиланням «Замовити» Ви почнете завантаження контенту. Також у вiдповiдь на Ваше замовлення Ви отримаєте 2 SMS-повiдомлення:

  • Push - повiдомлення з посиланням на замовлення;
  • SMS - повiдомлення з посиланням на замовлення. Перехiд за посиланням, що мiстяться в SMS та завантаження замовленого контенту не тарифiкується.

У випадку, якщо пiсля переходу за посиланням з найменуванням контенту Ви не завантажили контент, Вам необхiдно перейти за посиланням з SMS push-повiдомлення, або видiлити посилання в SMS та перейти по ньому. В результатi переходу Ви зможете завантажити Ваше замовлення. Порядок дiй залежить вiд можливостей Вашого телефону. Отримане посилання дiйсне протягом 7 дiб з моменту замовлення.

Налаштування

Усi необхiднi налаштування вiдправляються на Ваш мобiльний телефон при першiй реєстрацiї в мобільній мережі Укртелекому. Серед налаштувань Ви отримуєте налаштування Utel Wap.

Для користування Iнтернет-версiєю wap.utel.ua Вам необхiдно встановити налаштування Utel Wap, як точку доступу в налаштуваннях браузера телефону.

Додаткову iнформацiю щодо налаштувань можна отримати на сайті.

Вартiсть

Вартiсть контенту (перехiд за посиланням «Замовити») при користуваннi Iнтернет-версiєю wap.utel.ua складає 5, 8, 10 та 20 грн.* залежно вiд контенту. Вартiсть та умови замовлення кожної окремої одиницi контенту вказуються на сторiнцi «Замовлення» у роздiлi «Вартiсть» на порталi wap.utel.ua.

Вартiсть контенту (SMS-повiдомлення з кодом замовлення на скороченi SMS-номери: 2501, 2502, 2503, 2506) при користуваннi SMS-версiєю wap.utel.ua складає 5, 8, 10 та 20 грн.*, залежно вiд контенту. Вартiсть та умови замовлення кожної окремої одиницi контенту вказуються на сторiнцi «Замовлення» у роздiлi «Вартiсть» на порталi wap.utel.ua.

Вартiсть контенту однакова для SMS-версiї та Iнтернет-версiї wap.utel.ua.

При використаннi WAP-порталу трафiк включається в загальний трафiк послуг передачi даних i тарифiкується відповідно до тарифного плану абонента.

Контент-послуги не входять до вартостi пакету послуг i тарифiкуються понад його вартiсть.

Трафiк при завантаженнi замовленої одиницi контенту не тарифiкується.

* Тарифи вказано у грн. з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок