Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

U'тон

Звичайний гудок чи популярна мелодiя, яка потiшить усiх, хто Вам телефонує? Вибiр за Вами.

U'тон - «музичний» сервiс, який змiнить стандартний гудок виклику на обрану Вами оригiнальну мелодiю. Саме вона звучатиме для друзiв, рiдних, колег, якi Вам телефонують.

Українськi, росiйськi, свiтовi найпопулярнiшi поп-хiти до Ваших послуг!

Як замовити сервiс?

Ви можете замовити U'тон зручним для Вас способом:

Зателефонувавши за скороченим номером 2505

Зателефонуйте з Вашого мобiльного телефону за скороченим номером 2505.

Для замовлення через голосове меню, пiсля з'єднання натиснiть «один». Ви перейдете до каталогу мелодiй. Пiсля чого ще один раз натиснiть «один» i Ви потрапите до списку категорiй. Керуючись пiдказками голосового меню оберiть категорiю, натиснувши вiдповiдну цифру пiсля оголошення категорiї. Потім прослухайте мелодiю , а пiсля завершення програвання натиснiть цифру, вiдповiдно до пiдказки голосового меню. Для замовлення мелодiї керуйтесь голосовими пiдказками меню. Цифри необхiдно натискати пiсля завершення пiдказки голосового меню або програвання мелодiї.

Для додаткових налаштувань, пiсля з'єднання, вiдповiдно до пiдказок меню обирайте роздiли «Мої налаштування» та «Мої мелодiї». Роздiли доступнi пiсля замовлення мелодiї.

На WAP-порталi

З Вашого мобiльного телефону зайдiть на WAP-портал wap.utel.ua. Потiм перейдiть за посиланням wap.utel.ua/uton та замовте мелодiю у роздiлi «Мелодiї», перейшовши за посиланням «Замовити».

На WEB-порталi послуги

Для замовлення через WEB-портал — перейдiть за посиланням utel.ua/uton з браузера комп'ютера. Перейдiть до роздiлу «Мелодiї», оберiть мелодiю та натиснiть на "iконку" з зображенням кошика бiля найменування обраної Вами мелодiї. При першому замовленнi, Вам запропонують ввести Ваш номер телефону у поле сторiнки замовлення. Пiсля пiдтвердження введення, з короткого номера 2505 Вам на телефон прийде повiдомлення з ПIН-кодом. На сторiнцi WEB-порталу, що вiдкриється, введiть отриманий ПIН-код. Для замовлення, Вам необхiдно буде перейти за посиланням «Замовити».

Перша замовлена мелодiя автоматично встановлюється для всiх абонентiв, якi Вам телефонують.

Налаштування

Для замовлення мелодiї через WAP-портал на Вашому телефонi має бути налаштований WAP. Для користування WAP-порталом U'тон, Вам необхiдно встановити налаштування Utel WАР, як точку доступу у налаштуваннях браузера телефону. Додаткову iнформацiю щодо налаштувань можливо отримати на сайті.

Вартiсть

Вартiсть замовлення мелодiї складає дев'ять гривень з урахуванням ПДВ, без урахування збору до Пенсiйного Фонду.*

Термін дiї мелодiї — тридцять днiв.

Послуга U'тон не входить до вартості пакета послуг i тарифiкується окремо. Якщо на Вашому основному рахунку недостатньо коштiв для замовлення послуги, Ви не зможете зробити замовлення.

Трафiк, використаний пiд час перебування на WAP-порталi U'тон, включається в загальний трафiк послуг передачi даних i тарифiкується  вiдповiдно до Вашого тарифного плану.

Дзвiнок на скорочений номер 2505 не тарифiкується.

*Тарифи наведенi у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок