Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

U'відео

U'вiдео - це портал з розважальним вiдео, яке можна переглянути на Вашому мобiльному телефонi. U'вiдео дозволяє дивитися вiдео в режимi реального часу, не завантажуючи файли на телефон. Послуга не потребує активацiї та надається за замовчуванням.

Портал U'вiдео розташовано за адресою wap.utel.ua/video.

Щоб скористатися послугою U'вiдео, необхiдно:

  • Перевiрити, чи пiдтримує Ваш телефон технологiю UMTS та перегляд потокового вiдео.*
  • Перевiрити, чи на Вашому телефонi налаштований WAP та налаштованi параметри програвача.
  • У налаштуваннях браузера телефону дозволити Cookies.
  • Перейти за посиланням wap.utel.ua/video та обрати вiдео, яке Вас цiкавить.

Дiзнатися, чи пiдтримує телефон технологiї UMTS i перегляд потокового вiдео, Ви можете на сайтi виробника або з iнструкцiї до Вашого телефону.

Усi необхiднi налаштування вiдправляються на Ваш мобiльний телефон при першiй реєстрацiї в мобільній мережі Укртелекому або при кожнiй змiнi телефону на новий. Також необхiднi налаштування можна отримати, вiдправивши SMS на номер 2110 з текстом ALL. Додаткову iнформацiю щодо налаштувань можна отримати на сайті.

Серед iнших налаштувань Ви отримаєте налаштування Utel Wap та Utel Video.

Налаштування Utel Wap необхiдно встановити як точку доступу у налаштуваннях браузера телефону.

Налаштування Utel Video необхiдно вказати, як налаштування за замовчуванням у налаштуваннях програвача.

Вартiсть перегляду потокового вiдео становить 1 грн. з урахуванням ПДВ за 1 хвилину перегляду. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ. Тарифiкацiя посекундна. Трафiк передачi даних при переглядi вiдео не тарифiкується.

При переглядi порталу U'вiдео (окрiм перегляду вiдео) трафiк передачi даних включається в загальний трафiк послуг передачi даних та тарифiкується відповідно до тарифного плану абонента.

Послуга U'вiдео не входить до вартостi пакета послуг та тарифiкується понад його вартiсть. Користування послугою можливе, коли на основному рахунку є кошти.

*Надання послуги U'вiдео гарантується в мережi UMTS, на телефонах, що пiдтримують технологiю UMTS та перегляд потокового вiдео з встановленою точкою доступу Utel Wap для браузеру телефону та налаштуванням Utel Video для програвача телефону. Якiсть зображення залежить вiд зони покриття та можливостей телефону.


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок