Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

SMS

SMS

Для того, щоб призначити зустріч або просто поспілкуватися, скористайтесь послугою SMS (Short Message Service – служба коротких повідомлень), яка дозволить Вам бути завжди на зв’язку.

SMS – ідеальне рішення в тих ситуаціях, коли зателефонувати співрозмовникові неможливо (або дуже шумно, або Ви знаходитесь на важливій зустрічі/лекції/засіданні), або абонент тимчасово недоступний. Повідомлення буде збережено і доставлено абонентові тоді, коли він буде в зоні дії мережі свого мобільного оператора.

Налаштування, які необхідні для коректної роботи даної послуги, вже встановлені на USIM карті, і Вам достатньо буде лише набрати повідомлення, ввести номер абонента та обрати опцію в телефоні „Відправити”. Відправлене повідомлення надійде до Центру коротких повідомлень (номер Центру повідомлень: +380 91 0440601) і потім буде передано адресату.

Формат набору номера адресата:

[код оператора] [номер телефону] – для відправки повідомлень абонентам національних операторів мобільного зв’язку України;

+ [код країни] [код оператора] [номер телефону] – для відправки повідомлень на номери абонентів інших країн.

Якщо Ви пишете текст SMS повідомлення латиницею, то максимальна довжина 1 SMS повідомлення складе 160 символів, якщо кирилицею – 70 символів. SMS повідомлення відсилаються лише на мобільні телефони.

Коротке текстове повiдомлення (SMS) на номери фiксованого зв'язку

Вперше в Українi абоненти мережі мобільного зв’язку Укртелекому отримають унiкальну можливiсть вiдправити текстове повiдомлення на номери фiксованого зв'язку в Українi! Вiдтепер Вам не обов'язково чекати, поки лiнiя на фiксованому телефонi звiльниться або абонент вiзьме слухавку. А знаючи лише номер факсу партнера, Ви зможете вiдправити йому повiдомлення з мобiльного телефону будь-коли! Це можливо завдяки iнновацiйнiй послузi вiд Укртелекому.

Ви надсилаєте коротке текстове повiдомлення (SMS) на номер абонента фiксованого зв'язку, мобільна мережа Укртелекому перетворює це повiдомлення на розбiрливе голосове повiдомлення росiйською або англiйською мовою та доставляє його абоненту фiксованого зв'язку у виглядi голосового виклику. Вiдправка текстового повiдомлення на факс здiйснюється у тому виглядi, у якому повiдомлення було надруковано.

Починаючи з 24.03.2008 плата за вiдправку одного SMS на номери фiксованого зв'язку в Українi становить 0,75 грн. з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок