Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Мобільний Інтернет без договору

Компанія «Укртелеком» пропонує своїм абонентам унікальні пакети швидкісного мобільного Інтернету, що доступні для підключення без укладання письмового договору. Пропонуємо три тарифні плани, які здатні задовольнити вимоги будь-яких абонентів, від початківців до впевнених користувачів. Характеристика пакетів:

«ОГО!Мобільний Старт» - пропозиція для знайомства з мобільним Інтернетом, спеціально розроблена для тих, хто вперше обирає цю послугу, або рідко користується Інтернетом. Обсягу трафіку, що включено в пакет достатньо для періодичного перегляду Інтернет-сторінок та перевірки пошти, спілкування в чатах та ICQ. Ця пропозиція також буде оптимальною для користування мобільним Інтернетом зі смартфону чи комунікатора. Крім того, в пакеті додатково надається 1000 нетарифікованих хвилин для дзвінків на номери фіксованих мереж по Україні та дзвінки в мережі Укртелекому.

«ОГО!Мобільний Легкий» – найкраще підійде абонентам, які користуються Інтернетом час від часу. Обсяг включеного трафіку оптимально підійде для перегляду Інтернет сторінок на комп’ютері чи планшеті, спілкування в чаті та соціальних мережах, листування електронною поштою та інших «легких» задач. Крім того, в пакеті додатково надається 1000 нетарифікованих хвилин для дзвінків на номери фіксованих мереж по Україні та дзвінки в мережі Укртелекому.

«ОГО!Мобільний Стандарт» – тарифний план, з яким Вам буде комфортно у будь-якій ситуації. Обсяг трафіку, що включено в пакет можна назвати новим стандартом мобільного Інтернету, адже його вистачить для задоволення більшості потреб – від перегляду сайтів та пошти, спілкування в соціальних мережах до завантаження файлів, музики та перегляду відео он-лайн. Крім того, в пакеті додатково надається 1000 нетарифікованих хвилин для дзвінків на номери фіксованих мереж по Україні та дзвінки в мережі Укртелекому.

Назва тарифного плану ОГО!Мобільний
Старт
ОГО!Мобільний
Легкий
ОГО!Мобільний
Стандарт
Абонентна плата (за 30 днів), грн 30 60 120
Включені послуги
Мобільний Інтернет, Мбайт 550 1 536 8 192
- в тому числі може бути використано в національному роумінгу, Мбайт - 350 5 120
Обсяг нетарифікованих хвилин, хв* 1 000 1 000 1 000
Вартість трафіку за межами пакету, грн/Мбайт
Мобільний Інтернет в мережі Укртелекому 0,10
Мобільний Інтернет в національному роумінгу 0,40
Дзвінки в мережі Укртелеком та на фіксовані по Україні за межами пакету, грн./хв 0,30
Вартість модему, грн. Від 399

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартості послуги без урахування ПДВ.

* Хвилини надаються для дзвінків на фіксовані номери по Україні, дзвінків на мобільні та фіксовані номери Укртелекому. Хвилини не використовуються при дзвінках в національному чи міжнародному роумінгу.

Одиниця тарифікації послуги доступу до Інтернет в межах України – 10 кбайт, дзвінків по Україні – 1 секунда.

Як підключитись до тарифних планів «ОГО!Мобільний» без контракту?

Для підключення до тарифних планів «ОГО!Мобільний» достатньо придбати та активувати стартовий пакет «ОГО!Мобільний Старт». Вартість  пакету складає 30 грн. (з усіма податками). У пакеті встановлено тарифний план «ОГО!Мобільний Старт».

При активації Вам буде разово зараховано:

  • 550 Мбайт трафіку мобільного Інтернет в мережі Укртелеком (термін дії 30 днів).
  • 1 000 нетарифікованих хвилин для здійснення дзвінків на номери фіксованих мереж по Україні та в мережі Укртелеком (термін дії 30 днів).
  • 5 грн на основному рахунку.

Подати заявку на підключення.

Для продовження обслуговування на умовах тарифного плану «ОГО!Мобільний Старт» достатньо просто поповнювати свій рахунок один раз на 30 днів на необхідну суму. З нього буде списано абонплату та надано Вам пакет послуг, яким Ви зможете користуватися протягом 30 днів. Якщо на рахунку не вистачатиме коштів у розмірі абонплати, пакет послуг не буде надано. Потрібно поповнити  рахунок на необхідну суму.

Чи можу я змінити свій тарифний план?

Так. Вартість такої зміни - не оплачується. При переході на обраний тарифний план Вами оплачується лише вартість абонентної плати обраного тарифу. Після зміни тарифного плану відбувається списання цієї абонентної плати та нарахування пакетних послуг.

Для зміни тарифного плану необхідно зателефонувати в Контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі Укртелекому) або 0 800 50 1188 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

Що буде, якщо я вчасно не поповню свій рахунок або сума на рахунку буде меншою за абонплату?

У випадку, якщо сума на рахунку менша ніж абонентна плата обраного тарифного плану «ОГО!Мобільний»,  пакет послуг не буде нараховано.  Однак, користування послугами залишається можливим, за стандартними тарифами Вашого тарифного плану. У випадку поповнення рахунку на необхідну суму, нарахування пакету відбудеться наступної доби в проміжку часу з 00:00 до 02:00.

Як перевірити залишок пакету послуг, суму коштів на рахунку та терміну дії номеру «ОГО!Мобільний»?

Для перевірки залишку пакету послуг потрібно набрати комбінацію та натиснути виклик. Для перевірки грошового рахунку та терміну дії номеру необхідно набрати та натиснути виклик.

За допомогою яких пристроїв можна користуватися послугами пакетів «ОГО!Мобільний»?

Ви можете користуватися послугами пакетів «ОГО!Мобільний» за допомогою USB-модему, PCMCIA-картки, телефону, що підтримує стандарт UMTS/HSDPA.

Які налаштування модему/телефону необхідно використовувати для доступу до мережі Інтернет в пакетах «ОГО!Мобільний»?

Для користування пакетами «ОГО!Мобільний» (на умовах передплати), Вам необхідно задати точку доступу (APN): 3g.utel.ua в розділі налаштувань модему. Детальну інформацію можна дізнатись у розділі «Налаштування» або зателефонувати в Контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі Укртелекому) або 0-800-50-1188 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

Яка швидкість доступу до мережі Інтернет в пакетах «ОГО!Мобільний»?

Швидкість доступу до мережі Інтернет з використанням пакетів «ОГО!Мобільний» залежить від Вашого обладнання, навантаження на мережу в місці Вашого перебування та параметрів сайту, з яким Ви працюєте. Ми не обмежуємо швидкість в пакетах «ОГО!Мобільний». Пікова швидкість може досягати 7,2Мбіт/сек, в середньому швидкість підключення становить від 200 до 800 Кбіт/сек та більше.

Чи зможу я, підключившись до пакетів «ОГО!Мобільний», користуватися іншими послугами мобільної мережі?

Так, звичайно. Ви отримуєте доступ до всіх послуг мобільної мережі Укртелекому (голосові та відео дзвінки, обмін SMS та MMS, голосової та відеопошти тощо), однак користування ними потребує додаткової оплати, згідно з тарифами:

Тарифи на інші послуги в пакетах «ОГО!Мобільний»
Дзвінки в мережі Укртелекому та номери операторів фіксованого зв’язку по Україні, на голосову та відеопошту (за межами нетарифікованих хвилин та у нац.роумінгу) грн/хв 0,30
Відеодзвінки в мережі Укртелекому (за межами нетарифікованих хвилин), грн/хв 0,30
Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв’язку у межах України, грн./хв 0,65
Відправлення коротких текстових повідомлень (SMS) на номери операторів мобільного зв’язку в межах України, грн/шт 0,30
Відправлення коротких текстових повідомлень (SMS) на номери операторів мобільного зв’язку за межі України, грн/шт 0,65
Відправлення мультимедійних повідомлень (MMS) на номери операторів мобільного зв’язку в межах України, грн/шт 0,50
Відправлення мультимедійних повідомлень (MMS) на номери операторів мобільного зв’язку за межі України, грн/шт 4,95
WAP-доступ в мережі Укртелекому, грн/Мбайт 0,10
WAP-доступ в національному роумінгу, грн/Мбайт 0,40

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартості послуги без урахування ПДВ.

Інші умови тарифних планів «ОГО!Мобільний»

Пакет послуг нараховується один раз на 30 календарних днів. Для цього з основного рахунку списується абонплата відповідно до тарифного плану. Невикористаний обсяг послуг на наступний період не переноситься.

Включені послуги не діють у міжнародному роумінгу.

При зміні тарифного плану залишок послуг анулюється.

Термін дії номеру складає від 180 до 365 днів від дати останнього поповнення основного рахунку, в залежності від суми поповнення:

·         до 99,99 гривень подовжує термін дії номера на 180 днів з дати останнього поповнення;

·         від 100 до 199,99 гривень – на 270 днів з дати останнього поповнення;

·         200 та більше гривень – на 365 днів з дати останнього поповнення.

Увага! Послуга «Переказ коштів» не продовжує термін дії мобільного номеру. Зверніть увагу, що при поповненні рахунку через банк грошовий переказ може бути розділено на декілька менших платежів, в результаті чого термін дії номера може бути меншим.

Інструкція з активації Usim-картки для prepaid-абонента.

Для перевірки покриття перейдіть у розділ Карта покриття.

Усе про мобільний зв’язок за телефонами Контакт-Центру 0 800 50 11 88 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому), або 11 88 (безкоштовно з мобільної мережі Укртелекому).


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок