Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Обладнання

Таксофон «Телекарт-121»

Телекарт-121

Таксофон «Телекарт-121» був випущений на заміну таксофонів «Телекарт-101» та відрізняється функціональними можливостями та дизайном.

Карткоприймач таксофону «Телекарт-121» розміщений внизу передньої панелі корпусу таксофону. Телефонна картка вставляється службовою стороною (чипом) догори за напрямком стрілки.

У таксофонах використовується індикатор із вбудованим підсвіченням. На клавіатурі змінено розташування функціональних клавіш. Призначення клавіш підписані.

Перша (верхня) клавіша: «Вибір мови» (українська, російська, англійська).

Друга: «Відповідь» (Початок тарифікації).

Третя: «Гучність».

Четверта клавіша технологічна.

Таксофон має можливість обліку кожної розмови: час з’єднання, тривалість розмови, номер абонента, що викликається, номер телефонної картки, її номінал, кількість ТО на початку розмови та кількість знятих ТО.

Роботою мережі таксофонів «Телекарт-121» керує система управління «Сіріус-ХХІ». Одна система може обслуговувати понад 1000 таксофонів.

Таксофон «Ротор-2000У»

Ротор-2000У

У комбінованих (карткові і монетні одночасно) таксофонах карткоприймач розташований внизу передньої панелі. Телефонна картка вставляється службовою стороною (чіпом) до верху за напрямком стрілки. Якщо ви вставите картку чіпом вниз, таксофон підкаже вам, що картку слід перевернути. Уважно читайте повідомлення, які з’являються на дисплеї. Поряд з рідером (щілиною для введення карток) є кнопка, що дозволяє замінити картку, у якої закінчився кредит, на нову, не перериваючи з’єднання.

Зліва від клавіатури є 4 кнопки. Перша (верхня) змінює мову повідомлень, які видаються на дисплей (російська, українська, англійська, італійська). Друга кнопка дозволяє регулювати гучність звуку в слухавці. Третя і четверта кнопки призначені для службових цілей.

Звертаємо Вашу увагу: при температурі нижче мінус 20°С перестає працювати індикатор, але таксофон продовжує функціонувати нормально. Уважно слухайте його акустичні сигнали – вони Вам послужать підказкою.

Якщо в таксофоні виникає проблема (розкритий корпус, пошкоджений картко- або монетоприймач, індикатор, відірвана трубка або інше пошкодження), то він негайно виходить на зв’язок з диспетчером.


Херсонська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Херсон, 73000, пр. Ушакова, 41

Зворотний зв'язок